Çiftlikköy Belediyesi'nin web sitesi yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu. Güncel haberler, duyurular, etkinlikler, imar plan uygulamaları, meclis kararları ve e-belediye gibi birçok hizmeti içeren yeni web sitesi, Çiftlikköylüler tarafından da büyük ilgi gördü. Çiftlikköy ile ilgili zengin içeriklerin yer aldığı site, kullanıcı dostu yeni nesil bir arayüz sunuyor.

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, şeffaf belediyecilik anlayışı doğrultusunda www.yalovaciftlikkoy.bel.tr adresinden vatandaşların güncel konuları takip edeceğini belirtti. Başkan Yele, "Web sitemizde belediyemiz ile ilgili güncel bütün konuları bulabilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz her hizmeti ve hayata geçireceğimiz her projeyi buradan sizlere duyuracağız. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkili bir şekilde cevap verebilmek adına web sitemizi sürekli güncel tutacağız," dedi.

 

Yeni web sitesi ile birlikte Çiftlikköy Belediyesi, vatandaşlara daha erişilebilir ve kapsamlı hizmet sunmayı hedefliyor. Belediye hizmetlerinin daha şeffaf ve takip edilebilir olması adına yapılan bu yenilik, vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.